Get Adobe Flash player
Licznik
Start | Rozwiązania

Zapytaj nas o rozwiązania Twoich problemów informatycznych.

RozwiązaniaZapytaj

Serwery Windows,Linux
Konfigurujemy serwery dedykowane do potrzeb klienta korzystając z najnowszych rozwiązań sprzętowych (jedni z pierwszych wykorzystaliśmy z powodzeniem dyski SSD do serwerów baz danych) i programowych. Wdrażamy serwery pocztowe, bazodanowe, plikowe, LDAP itd…

Wirtualizacja (hyper-v,esxi,proxmox,kvm,openvirt)
Korzystamy z wirtualizacji od lat. Możemy przenieść istniejące serwery do maszyn wirtualnych aby podnieść w niektórych przypadkach wydajność, bezpieczeństwo, szybkość wdrażania nowych rozwiązań.

Zimbra+Thunderbird=Exchange+Outlook
Serwer pocztowy Zimbra CE (darmowy) + klient pocztowy Mozilla Thunderbird (również darmowy) stanowią doskonałą alternatywę dla komercyjnego Microsoft Exchange + Microsoft Outlook. Dostęp do poczty poprzez protokół IMAP mamy nie tylko z Thunderbirda ale i przez przeglądarkę internetową z komputera, tabletu, telefonu. Połączenie Zimbra+Thunderbird zapewnia dostęp do współdzielonych kontaktów, kalendarzy.

Telefonia VoIP
Z telefonią VoIP mamy styczność od początku jej powstania i od wielu lat korzystamy z tego typu rozwiązań. Integrujemy istniejące systemy telefoniczne z VoIP lub wdrażamy nowe. VoIP to niższe koszty połączeń, elastyczność, kontrola.

Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania (Spiceworks, OCS Inventory + GLPI)
W środowisku domenowym Windows świetnie sprawdza się darmowe oprogramowanie Spiceworks zapewniając inwentaryzacje sprzętu i oprogramowania i umożliwiając monitoring zdarzeń w sieci typu wyczerpywanie się toneru w drukarce czy instalacje nowego oprogramowania. OCS Inventory + GLPI mogą pracować na serwerach Linux i Windows. Obydwa typy programów posiadają również funkcję help desku.

ketquabongda

kết quả bóng đá trực tiếp, cập nhật tỷ số mới nhất đêm qua và rạng sáng nay,hơn 1000+ kết quả bóng đá trong ngày mới nhất.Lịch Thi Đấu Bóng Đá

KQBD

ket qua bong da

Xem KQBD Trực Tuyến Hôm Nay

NBA Strona 1/1 


Start |  Serwery terminali |  Strony WWW |  Serwis |  Rozwiązania |  Kontakt |  O firmie  | Polityka prywatności

Design infotex

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.