Get Adobe Flash player
Licznik
Start | Serwis

Proponujemy: opiekę serwisową i informatyczną, odzyskiwanie danych z dysków.

Zapytaj o opiekę informatyczną lub umowę serwisową. Zapewniamy krótki czas reakcji. Nadzorujemy zdalnie pracę serwerów i sprawnie usuwamy awarie.
Zamów odzyskiwanie danych z twardego dysku.
Zapytaj nas o naprawę laptopów i drukarek. Posiadamy szerokie doświadczenie w tym zakresie. Mamy dostęp do różnych części zamiennych w konkurencyjnych cenach.

Zobacz listę oferowanych przez nas produktów i usług:

 1. Naprawa drukarek

  Naprawiamy drukarki dowolnego typu i producenta

 2. Naprawa notebooków

  Naprawiamy laptopy dowolnego producenta.

 3. Pakiet SOS - stała opieka informatyczna

  Pakiet SOS - stała opieka informatyczna

  Za kwotę już od 300zł netto miesięcznie zapewnicie sobie Państwo opiekę serwisową. Działa to na podobnej zasadzie jak monitoring w agencjach ochrony. Na żądanie, codziennie, monitorowana jest Państwa sieć komputerowa w celu zapobieżenia awariom.
  Pakiet SOS to nasza propozycja dla firm, z którymi współpracujemy: zyskujecie Państwo komfort pewność sprawnej obsługi i dostęp do naszego systemu internetowego.

 4. Odzyskiwanie danych z twardych dysków HDD

  Odzyskiwanie danych z twardych dysków HDD

  Awaria dysków twardych komputera to poważny problem dla każdej firmy - nie można pozwolić sobie na utratę cennych danych. Oferujemy Twojej firmie nasze wieloletnie doświadczenie zarówno przy drobniejszych awariach jak i w wypadku całkowitego uszkodzenia urządzenia.


Start |  Serwery terminali |  Strony WWW |  Serwis |  Rozwiązania |  Kontakt |  O firmie  | Polityka prywatności

Design infotex

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.