Get Adobe Flash player
Licznik
nComputing - najchętniej wybierane wirtualne desktopyZapytaj
nComputing - najchętniej wybierane wirtualne desktopy

Wystarczy na standardowym komputerze PC zainstalować nasze oprogramowanie do wirtualizacji vSpace™. Następnie podłączyć nasze niewielkie urządzenie dostępowe oraz standardowe monitory, myszki i klawiatury. Włączyć zasilanie i każdy użytkownik będzie miał wrażenie, że ma własny komputer PC. Ale obsługi będzie wymagał tylko jeden komputer PC i tylko on będzie wymagał tworzenia kopi bezpieczeństwa. Jednocześnie koszt takiego rozwiązania przypadający na jednego użytkownika stanowi niewielki ułamek kwoty, jaką należałoby zapłacić, gdyby każdy użytkownik miał otrzymać własny komputer PC. Klienci NComputing dostrzegają korzyści z naszego systemu. Nasze rozwiązanie zazwyczaj pozwala na obniżenie kosztów zakupu sprzętu i obsługi serwisowej o 75 %. Ponadto, są one kompatybilne i mogą współpracować ze standardowym osprzętem komputerów PC, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi. Oprogramowanie vSpace można instalować w ciągu kilku minut. Podłączenie urządzeń dostępowych jest bardzo łatwe. Znacznie zmniejsza się ilość komputerów PC do obsługi, co zdecydowanie poprawia jakość wydajność personelu i użytkowników. Rozwiązanie NComputing pozwala zaoszczędzić wydatki oraz środowisko naturalne, uzyskując zmniejszenie zużycia energii o 90 % w porównaniu z rozwiązaniem opartym na samodzielnych komputerach PC oraz pozwala na zmniejszenie ilości złomu elektronicznego o 98 %. Ani samo oprogramowanie, ani sam sprzęt nie mogą sprostać wymaganiom użytkowników co do wysokiej wydajności i jednocześnie niskiej ceny. My zapewniamy Państwu wszystko, co potrzebujecie. Całe nasze oprogramowanie, nasz sprzęt i protokół współpracują ze sobą z najwyższą możliwą wydajnością

OPIS ROZWIĄZANIA

Oprogramowanie vSpace firmy NComputing do wirtualizacji desktopów

Oprogramowanie vSpace oferowane przez NComputing dokonuje podziału zasobów komputera na niezależne sesje. Zapewnia każdemu użytkownikowi dostęp do własnego konta użytkownika i pracę na komputerze PC. Protokół UXP zapewnia przesył i obsługę obrazu wyświetlanego na monitorze oraz zdalnych czynności wykonywanych przez użytkownika za pomocą klawiatury i myszy. Oprogramowanie vSpace współpracuje z systemami operacyjnymi Windows i Linux*. Istnieją trzy sposoby podłączenia użytkowników do współużytkowanego komputera PC. Wybiera się ten, który je najbardziej odpowiada użytkownikowi.

Seria-X: najniższy koszt i najlepsze multimedia


Urządzenia serii X zawierają karty PCI, z których każda jest wyposażona w trzy lub pięć złącz. Urządzenia dostępowe są podłączone bezpośrednio do kart PCI za pomocą standardowych kabli (o długości do 10 metrów). Seria X zapewnia wysoką jakość pracy na komputerze PC dzięki odpowiedniej rozdzielczości obrazu wyświetlanego na ekranie panoramicznym oraz możliwość prezentacji obrazu na pełnym ekranie.

Seria-L: maksymalna elastyczność dzięki sieci Ethernet

Urządzenia dostępowe serii L podłącza się do współużytkowanego komputera za pomocą standardowych sieci Ethernet. Dzięki temu użytkownicy mogą pracować w dowolnej odległości od współużytkowanego komputera PC – bez względu na to, czy znajduje się po drugiej stronie korytarza, na terenie kampusu lub na drugim końcu świata. Produkty serii L są dostępne w różnych konfi guracjach wraz z opcjami pozwalającymi na współpracę z napędami pamięci USB oraz umożliwiającymi dwukierunkową komunikację dźwiękową. Jeden komputer PC może być współużytkowany przez maksymalnie 30 użytkowników. Natomiast serwer może obsługiwać setki użytkowników.

Seria-U: Najłatwiejszy sposób podłączenia

Dzięki prostemu złączu USB typu „plug and play” w urządzeniu serii U użytkownicy mogą być bardzo łatwo podłączeni do współużytkowanego komputera PC. Wystarczy zainstalować oprogramowanie vSpace, podłączyć klawiaturę, myszkę i monitor do urządzenia U170, podłączyć U170 do komputera PC lub gniazda USB i jużz gotowe są wszystkie ustawienia. Urządzenie U170 jest zasilane za pomocą kabla danych USB, który eliminuje wszelkie zakłócenia pochodzące z kabla. Natomiast urządzenie dostępowe automatycznie przyporządkowuje każde inne urządzenie USB do użytkowników ta, aby użytkownicy nie musieli przyporządkowywać swoich klawiatur i mysz przy logowaniu się. Użytkownicy mogą oczekiwać od urządzenia U170 doskonałych możliwości multimedialnych.

 Powrót do listy...Start |  Serwery terminali |  Strony WWW |  Serwis |  Rozwiązania |  Kontakt |  O firmie  | Polityka prywatności

Design infotex

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.