Get Adobe Flash player
Licznik
Projektowanie stron WWW z systemem CMSZapytaj
Projektowanie stron WWW z systemem CMS

Etapy projektowania stron internetowych

Przygotowywane przez nas strony internetowe spełniają najnowsze standardy sieciowe co ułatwia dobre indeksowanie strony w wyszukiwarce Google i odpowiednio wysokie pozycjonowanie. Podstawowe znaczenie ma technologia wykonania strony WWW, odpowiedni dobór słów kluczowych i treści strony.

  1. Określenie grupy docelowej - na tym etapie ustalamy wspólnie z klientem założenia, które powinna spełniać projektowana strona WWW. Wśród nich najważniejsze jest określenie słów kluczowych dla celów pozycjonowania oraz docelowej grupy klientów, na której zależy Państwu najbardziej. To do tych potrzeb dostosowuje się projekt strony WWW.
  2. Zakup domeny. Na życzenie klienta pomagamy wybrać właściwą nazwę domeny internetowej, pod którą umieszczone zostaną strony internetowe. Sprawdzamy czy wybrana nazwa jest wolna i rezerwujemy ją korzystając z alternatywnych w stosunku do NASK źródeł. Dzięki temu zakup domeny jest znacznie tańszy.
  3. Wybór serwera. Oferujemy Państwu zakup serwera internetowego w cenie 90zł netto za pierwsze pół roku. Pomagamy w konfiguracji serwera u naszego dostawcy. Parametry serwera: zobacz tutaj.
  4. Wykonanie projektu graficznego. Proponujemy nasze usługi projektowe - strony WWW przygotowujemy w programie Adobe Photoshop ponieważ jest to najlepszy program do tego celu. Możliwe jest wykorzystanie przez nas z gotowych projektów przygotowanych przez Państwa grafików lub zakupionych w internecie szablonów.
  5. "Krojenie" projektu graficznego. Projekt strony wykonany w Adobe Photoshop powinien być zamieniony na szablon WWW. Z praktyki wiemy, że grafik przygotowujący projekt strony nie zawsze jest w stanie poprawnie wykonać to zadanie tak, aby gotowy szablon spełniał standardy organizacji W3C. Niestety zdarza się, że w wyniku nieumiejętnego wykonania tego etapu powstają strony internetowe oparte o tabele (przestarzały sposób projektowania)zamiast o warstwy - zalecana i najnowocześniejsza metoda wykonania stron WWW. Skutkuje to wolnym ładowaniem się stron, problemami kompatybilności w przeglądarkach, problemami z indeksowaniem stron w Google itp.
  6. Programowanie skryptów. Gotowe, spełniające standardy szablony, trzeba uzupełnić skryptami (najczęściej PHP), które będą zapewniać całą dynamikę strony - w odpowiednim miejscu i czasie program/skrypt PHP wyświetla pobrane z bazy SQL informacje. To jest to, co zobaczą Państwa klienci...
  7. Przygotowanie panelu administracyjnego CMS WWW. Ta część polega na przygotowaniu całej struktury danych, które będą potem prezentowane klientom odwiedzającym Państwa stronę WWW. Trzeba zapewnić dostęp uprawnionym użytkownikom, wygodny sposób wyszukiwania, opracowywania, modyfikacji informacji w tym rozbudowany edytor treści, który umożliwia edycję stron WWW tak jakby był to program WORD. Gwarantujemy, że nawet mało zaawansowany użytkownik może łatwo korzystać z naszego systemu CMS.
  8. Pozycjonowanie stron. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu właściwej, dostosowanej do działalności, metody pozycjonowania stron WWW. Pomagamy w konfiguracji narzędzi Google takich jak Adwords, mapa witryny itp.
Na każdym z tych etapów projektowania stron WWW służymy Państwu naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Niektóre z w/w prac mogą być także wykonane przez naszych klientów - elastycznie dostosowujemy się do potrzeb klienta.
 Powrót do listy...Start |  Serwery terminali |  Strony WWW |  Serwis |  Rozwiązania |  Kontakt |  O firmie  | Polityka prywatności

Design infotex

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.