Get Adobe Flash player
Licznik
Start | Strony WWW | TAG: CMS

Oferujemy: projektowanie, tworzenie, modernizacje i pozycjonowanie stron WWW i CMS.

Zamów wycenę projektu strony WWW, sklepu internetowego lub aplikacji internetowej. Zapytaj także o umowę serwisową i opiekę informatyczną nad stronami WWW.
Zapytaj nas o przeróbki, modernizacje i pozycjonowanie stron WWW oraz systemy zarządzania treścią CMS WWW.

Projektowanie stron WWW z systemem CMSZapytaj
2011-05-21
Projektowanie stron WWW z systemem CMS
Szukasz kompleksowej usługi projektowania stron WWW z systemami zarządzania treścią (CMS)? Uzyskasz samodzielne wpisywanie, modyfikowanie i projektowanie stron, aktualności, okolicznościowych ogłoszeń, artykułów i treści, które będą pojawiać się na Twoich stronach internetowych. Otrzymasz intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika - dzięki temu administrację i redakcję tekstów można powierzyć osobie, która nie jest informatykiem. Skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty cenowej.
 Czytaj dalej...


Serwis, modyfikacje, usprawnianie stron WWWZapytaj
2011-05-21
Serwis, modyfikacje, usprawnianie stron WWW
W niektórych firmach problemem staje się utrzymanie stron internetowych z m. in. powodu: braku osoby wyznaczonej do nadzoru nad treścią serwisu WWW; projektant lub programista strony WWW nie jest dostępny; projekt nowej strony WWW, jej przebudowa lub modernizacja, jest zbyt kosztowny, a strony nie dostarczają potrzebnych informacji z braku niektórych funkcji w panelu administracyjnym CMS; wprowadzanie zmian treści jest zbyt skomplikowane; strona nie spełnia wymagań pozycjonowania w wyszukiwarkach itp.
Zadzwoń! W każdym z tych przypadków oferujemy pomoc poprzez upiekę serwisową, programistyczną nad stronami WWW.
 Czytaj dalej...


Programy i aplikacje internetowe w przeglądarkach WWWZapytaj
2011-05-21
Programy i aplikacje internetowe w przeglądarkach  WWW
Na Państwa zamówienie wykonujemy aplikacje internetowe takie jak: strony z systemem CMS WWW, sklepy internetowe połączone z bazami MySQL, MS SQL Server, Oracle; programy dla działów RMA (helpdesk), aplikacje B2B do składania zamówień on-line - udostępnianie zaufanym klientom informacji o płatnościach i zamówieniach; systemy przetargów on-line; systemy do zarządzania projektami i zadaniami; galerie zdjęć i prac; systemy dla zarejestrowanych użytkowników.
 Czytaj dalej...Start |  Serwery terminali |  Strony WWW |  Serwis |  Rozwiązania |  Kontakt |  O firmie  | Polityka prywatności

Design infotex

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.