Get Adobe Flash player
Licznik
Start | Strony WWW | TAG: umowy_serwisowe

Oferujemy: projektowanie, tworzenie, modernizacje i pozycjonowanie stron WWW i CMS.

Zamów wycenę projektu strony WWW, sklepu internetowego lub aplikacji internetowej. Zapytaj także o umowę serwisową i opiekę informatyczną nad stronami WWW.
Zapytaj nas o przeróbki, modernizacje i pozycjonowanie stron WWW oraz systemy zarządzania treścią CMS WWW.

Opieka serwisowa, umowy serwisowe - strony CMS WWWZapytaj
2011-05-21
Opieka serwisowa, umowy serwisowe - strony CMS WWW
Niektórzy klienci nie chcą zajmować się stroną WWW mimo, że posiadają odpowiednie do tego narzędzia takie jak np. panel administracyjny strony (CMS WWW). Podział zadań w firmie i ilość różnych spraw powodują brak 'mocy przerobowych'. Czasem jest też obawa aby czegoś nie zepsuć bo brakuje doświadczenia.
Proponujemy naszą pomoc w rozwiązaniu tego problemu - podpisanie umowy serwisowej nad stronami WWW. Nadzorujemy wtedy strony internetowe i służymy radą i pomocą przy zarządzaniu nimi.
Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły...
 Czytaj dalej...


Serwis, modyfikacje, usprawnianie stron WWWZapytaj
2011-05-21
Serwis, modyfikacje, usprawnianie stron WWW
W niektórych firmach problemem staje się utrzymanie stron internetowych z m. in. powodu: braku osoby wyznaczonej do nadzoru nad treścią serwisu WWW; projektant lub programista strony WWW nie jest dostępny; projekt nowej strony WWW, jej przebudowa lub modernizacja, jest zbyt kosztowny, a strony nie dostarczają potrzebnych informacji z braku niektórych funkcji w panelu administracyjnym CMS; wprowadzanie zmian treści jest zbyt skomplikowane; strona nie spełnia wymagań pozycjonowania w wyszukiwarkach itp.
Zadzwoń! W każdym z tych przypadków oferujemy pomoc poprzez upiekę serwisową, programistyczną nad stronami WWW.
 Czytaj dalej...Start |  Serwery terminali |  Strony WWW |  Serwis |  Rozwiązania |  Kontakt |  O firmie  | Polityka prywatności

Design infotex

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.